Scroll to top
cs

Paravány

Přesvědčí mimořádně snadným používáním. S neprůhlednými panty otočnými o 360° bez obtíží nastavíte každé křídlo paravánu do požadované polohy. Dodávají se s výplňí: staph CHEK®, která je antibakteriální, nehořlavá, antistatická s dlouhou životností. Není nutné prát v pračce, stačí pouze otřít houbičkou a desinfekcí. Lze objednat ve 4 barvách. Trevira®CS, výplň lze vyjmout a prát v pračce do 60°C. Je nehořlavá: prošla všemi významnými světovými zkouškami ohnivzdornosti a má certifikát Eko-Tex 100. Tkanina je antibakteriální a dermatologicky nezávadná, odolává skvrnám a její životnost je mimořádně dlouhá. Výplň lze objednat v 11 barvách.

RLP paravány hliníkové

S neprůhlednými panty otočnými o 360° bez obtíží nastavíte každé křídlo paravánu do požadované polohy. Materiál
Rám:
Eloxovaný hliník, koncovky a nožičky z kvalitního plastu (PA) šedé barvy. Volitelně plastová kolečka, černá.
Výplň:
staph CHEK®, která je antibakteriální, nehořlavá, antistatická s dlouhou životností. Není nutné prát v pračce, stačí pouze otřít houbičkou a desinfekcí. Lze objednat ve 4 barvách. Trevira®CS, výplň lze vyjmout a prát v pračce do 60°C. Je nehořlavá: prošla všemi významnými světovými zkouškami ohnivzdornosti a má certifikát Eko-Tex 100. Tkanina je antibakteriální a dermatologicky nezávadná, odolává skvrnám a její životnost je mimořádně dlouhá. Výplň lze objednat v 11 barvách.

Paraván dvoudílný CHEK RLP/2

Dvě sekce; výška: 165 cm, šířka: 101 cm; materiál: rám – stříbrný hliník, koncovky – šedý plast; výplň: staph CHEK; barva dle vzorníku.

Paraván třídílný CHEK RLP/3

Tři sekce; výška: 165 cm, šířka: 156 cm; materiál: rám – stříbrný hliník, koncovky – šedý plast; výplň: staph CHEK; barva dle vzorníku.

Paraván čtyřdílný CHEK RLP/4

Čtyři sekce; výška: 165 cm, šířka: 204 cm; materiál: rám – stříbrný hliník, koncovky – šedý plast; výplň: staph CHEK; barva dle vzorníku.

Paraván pětidílný CHEK RLP/5

Pět sekcí; výška: 165 cm, šířka: 259 cm; materiál: rám – stříbrný hliník, koncovky – šedý plast; výplň: staph CHEK; barva dle vzorníku.

Paraván dvoudílný Trevira®CS RLP/T2

Dvě sekce; výška: 165 cm, šířka: 101 cm; materiál: rám – stříbrný hliník, koncovky – šedý plast; výplň: Trevira®CS; barva dle vzorníku.

Paraván třídílný Trevira®CS RLP/T3

Tři sekce; výška: 165 cm, šířka: 156 cm; materiál: rám – stříbrný hliník, koncovky – šedý plast; výplň: Trevira®CS; barva dle vzorníku.

Paraván čtyřdílný Trevira®CS RLP/T4

Čtyři sekce; výška: 165 cm, šířka: 204 cm; materiál: rám – stříbrný hliník, koncovky – šedý plast; výplň: Trevira®CS; barva dle vzorníku.

Paraván pětidílný Trevira®CS RLP/T5

Pět sekcí; výška: 165 cm, šířka: 259 cm; materiál: rám – stříbrný hliník, koncovky – šedý plast; výplň: Trevira®CS; barva dle vzorníku.

RFW paravány nástěnné hliník.

ropimex® RFW – nástěnný paraván
Krásně a elegantně chrání nástěnný paraván intimní sféru pacientů.
Paraván je velmi flexibilní a dá se použít jako neprůhledná zástěna anebo jako dělicí příčka v nemocnicích či domovech seniorů. Paraván rozložíte i složíte v okamžiku. Složený nezabírá téměř žádné místo a lze připevnit k různým lištám či nemocničním rampám.
Paraván můžete kdykoliv rozšířit či zkrátit o jednu či více sekcí. Neprůhledná, avšak průsvitná polykarbonítová výplň v elegantním rámu z ušlechtilého aluminia vytváří přátelskou atmosféru plnou denního světla.
Individualitu celému systému dodá polep výplně Vámi zvoleným motivem či barvou, což paravánu dodá na jedinečnosti a snadno jej přizpůsobí designu Vašeho interiéru.

Paraván nástěnný třídílný RFW – šířka 90 cm

šířka: 90 cm; materiál: rám – stříbrný hliník, koncovky – šedý plast; výplň: neprůhledný průsvitný plex; vč. pojezdových koleček a stěnového držáku.

Paraván nástěnný čtyřdílný RFW – šířka 120 cm

šířka: 120 cm; materiál: rám – stříbrný hliník, koncovky – šedý plast; výplň: neprůhledný průsvitný plex; vč. pojezdových koleček a stěnového držáku.

Paraván nástěnný šestidílný RFW – šířka 180 cm

Šířka: 180 cm; materiál: rám – stříbrný hliník, koncovky – šedý plast; výplň: neprůhledný průsvitný plex; vč. pojezdových koleček a stěnového držáku.

Paraván nástěnný devítidílný RFW – šířka 270 cm

Šířka: 270 cm; materiál: rám – stříbrný hliník, koncovky – šedý plast; výplň: neprůhledný průsvitný plex; vč. pojezdových koleček a stěnového držáku.

Odsazený držák paravánu RFW, 0–100 mm

Pro odsazené upevnění paravánu ke stěně; maximálně 100 mm; sada 2 kusů.

Paraván nástěnný osmidílný RFW – šířka 240 cm

Šířka: 240 cm; materiál: rám – stříbrný hliník, koncovky – šedý plast; výplň: neprůhledný průsvitný plex; vč. pojezdových koleček a stěnového držáku.

Paraván nástěnný pětidílný RFW – šířka 150 cm

šířka: 150 cm; materiál: rám – stříbrný hliník, koncovky – šedý plast; výplň: neprůhledný průsvitný plex; vč. pojezdových koleček a stěnového držáku.

Paraván nástěnný sedmidílný RFW – šířka 210 cm

Šířka: 210 cm; materiál: rám – stříbrný hliník, koncovky – šedý plast; výplň: neprůhledný průsvitný plex; vč. pojezdových koleček a stěnového držáku.

Paraván nástěnný desetidílný RFW – šířka 300 cm

Šířka: 300 cm; materiál: rám – stříbrný hliník, koncovky – šedý plast; výplň: neprůhledný průsvitný plex; vč. pojezdových koleček a stěnového držáku.

RHP paravány dřevěné

Dřevěný rám paravánu doplněný neprůhledným závěsem z textilieTrevira®CS vytváří dokonalou kombinaci pro zachování intimní atmosféry. Paravan je standardně vybaven pochromovanými kolečky, což zaručuje jeho stabilitu při zachování mimořádné mobility. Po použití paraván jednoduše složíte dohromady a nebo jej necháte stát jako dekoraci.
Materiál
Rám:
Z bukového lakovaného masivu s chromovanými doplňky (kolečka, 360°panty).
Výplň:
Trevira®CS, výplň lze vyjmout a prát v pračce do 60°C. Je nehořlavá: prošla všemi významnými světovými zkouškami ohnivzdornosti a má certifikát Eko-Tex 100. Tkanina je antibakteriální a dermatologicky nezávadná, odolává skvrnám a její životnost je mimořádně dlouhá.
Výplň lze objednat v 11 barvách.

Paravan dřevěný třídílný

Tři sekce; výška: 165 cm; šířka: 150 cm; materiál: rám – lakované bukové dřevo; pochromovaná kolečka, kovové pochromované panty; zástěna: Trevira®CS.

Paravan dřevěný pětidílný

Pět sekcí; výška: 165 cm; šířka: 250 cm; materiál: rám – lakované bukové dřevo; pochromovaná kolečka, kovové pochromované panty; zástěna: Trevira®CS.

Máte zájem o naše produkty?

Zadejte vaše údaje a my vás budeme
obratem kontaktovat.