Scroll to top
cs

Ochrana rohů Corner

Nalepovací či šroubovací provedení lišt pro ochranu rohů. Nalepovací varianty lze použít i pro nepravoúhlé rohy.
Dvojitá ochrana rohů Corner DP – pravoúhlé rohové lišty s nosným hliníkovým profilem a pružným polykarbonátovým povrchem.
Jednoduchá ochrana rohů Corner P – pravoúhlé rohové polykarbonátové lišty pro přímé nalepení na stěnu.
Ochrana nepravoúhlých rohů Corner PF – nalepovací lišty pro libovolné úhly.

Dvojitá ochrana rohů Corner DP

Rohová lišta s vnitřním hliníkovým nosným profilem a pružným polykarbonátovým povrchem. Polykarbonátové koncovky. Lišta se na stěnu šroubuje. Vhodné pro silně ohrožené pravoúhlé rohy, hliníkové jádro významně přispívá k odolnosti lišty proti silným nárazům.

Rohová lišta DP, hliníkové jádro

Nosný hliníkový profil se šroubuje na roh; povrch probarvený polykarbonát tloušťky 2mm; zaoblené rohy; max. délka jednoho kusu je 6 m; v ceně koncovka stejné barvy; barva dle vzorníku.

Koncovka plastové lišty DP

Samostatná koncovka pro rohovou lištu Corner DP; probarvený polykarbonát; na rovně zaříznutý konec lišty se jednoduše nasune; barva dle vzorníku.

Jednoduchá ochrana rohů Corner P

Nalepovací rohová lišta pro ochranu pravoúhlých rohů. Ekonomické řešení ochrany pro běžně namáhané rohy. Lepí se speciálním lepidlem Decoba.

Rohová lišta P, nalepovací

Probarvený polykarbonát; tloušťka 2 mm; rozměr 50 × 50 mm; pro pravoúhlé rohy; max. délka jednoho kusu je 2 m; krácení délky ve výrobě zdarma; na povrch se lepí; barva dle vzorníku.

Rohová lišta zakázková, max. šíře 20 cm, max. délka 200 cm

Ochrana nepravoúhlých rohů Corner PF

Nalepovací rohová lišta s podélnou flexibilní částí, která umožňuje vytvarovat lištu dle úhlu chráněného rohu. Pro rohy s úhly 70 – 135°. Lepí se speciálním lepidlem Decoba.

Rohová lišta PF pro nepravoúhlé rohy, 76 × 76 mm

Probarvený polykarbonát; tloušťka 2 mm; rozměr 76 × 76 mm; pro nepravoúhlé rohy 70° – 135°; max. délka jednoho kusu je 2 m; krácení délky ve výrobě zdarma; na povrch se lepí; barva dle vzorníku.

Máte zájem o naše produkty?

Zadejte vaše údaje a my vás budeme
obratem kontaktovat.