Scroll to top
cs

Ochrana ploch Plax

Polykarbonátové probarvené desky Decoba Plax se nalepí speciálním lepidlem přímo na chráněnou rovnou stěnu, dveře či nábytek. K dostání ve velkoformátových deskách či naformátovaných pásech a tvarech. Můžeme také Plax tvarově nařezat přesně dle grafického návrhu.

Neformátované desky Plax

Pro ochranu rozměrných ploch máme k dispozici základní desky Decoba Plax, které jsou řezány na přesné rozměry až během montáže. Desky lze již ve výrobě naformátovat na přesný rozměr či rozřezat na několik pravoúhlých částí.

Ochrana ploch Plax 

Probarvený polykarbonát; tloušťka 2 mm; rozměr neformátované desky 1,3 × 3,0 m; rovný přířez na míru ve výrobě zdarma; na povrch se lepí; barva dle vzorníku.

Tvarové řezání Plax Kreativ

Vodním paprskem vyřezané libovolné tvary z desek Decoba Plax. Kombinací více barev lze dosáhnout zamýšleného estetického efektu. Grafický návrh připravíme.

Ochrana dveří Plax Standard

Standardně připravené atraktivní tvary pro ochranu dveří, zejména okolí kliky a pak spodní části dveří. Lze ve výrobě zkrátit na požadovaný rozměr.

Ochrana dveří Plax Standard – tvar Kometa

Probarvený polykarbonát; tloušťka 2 mm; rozměr 130 × 25 × 50 cm; zkrácení délky na míru ve výrobě zdarma; na povrch se lepí; barva dle vzorníku.

Ochrana dveří Plax Standard – tvar Měsíc

Probarvený polykarbonát; tloušťka 2 mm; půlkruh; na povrch se lepí; barva dle vzorníku.

Ochrana dveří Plax Standard – tvar Biarritz

Probarvený polykarbonát; tloušťka 2 mm; rozměr 90 × 125 cm; krácení délky i šířky na míru ve výrobě zdarma; na povrch se lepí; barva dle vzorníku.

Ochrana stěn Plax Standard

Standardně připravená pásy a vlny pro ochranu stěn a dveří.
Ochrana ploch v pravoúhlém nebo vlnovitém provedení ve 4 standardních rozměrech: Výška 15, 20, 30 nebo 60 cm, délka 300 cm.

Ochrana ploch Plax Standard – pás

Včetně lepidla a zubové špachtle. Probarvený polykarbonát; tloušťka 2 mm; délka 300 cm; na povrch se lepí; barva dle vzorníku.

Ochrana ploch Plax Standard – dvojitá vlna

Včetně lepidla a zubové špachtle. Probarvený polykarbonát; tloušťka 2 mm; dvojitá vlnovka; délka 300 cm; na povrch se lepí; barva dle vzorníku.

Máte zájem o naše produkty?

Zadejte vaše údaje a my vás budeme
obratem kontaktovat.