Scroll to top
cs

Madla Hander

Madla pro chodby, schodiště, sprchy, převlékárny… Nešpiní se a „neošoupávají“, kromě funkce madla plní také roli ochrany stěny před poškozením. Madlo má pevné hliníkové jádro a na dotyk příjemný (nestudí) polykarbonátový zaoblený povrch se zaoblenými koncovkami.
Madlo Hander 140 – ploché madlo pro horizontální montáž. Obsahuje pryžové tlumicí prvky pro zvýšenou ochranu před nárazem.
Madlo Hander 46 – kulaté madlo vhodné také pro schodiště. Bez pryžových prvků.

Madlo Hander 140

Ploché madlo pro horizontální montáž. Hliníkový nosný profil obsahuje pryžové tlumicí prvky pro zvýšenou ochranu před nárazem. Povrch tvořen zaobleným polykarbonátem. Polykarbonátové koncovky jsou také zaoblené. Horní část chytře tvarována pro pohodlný a bezpečný úchop.

Madlo Hander 140

Lisovaný hliník; dva pružné gumové elementy; povrch polykarbonát tloušťky 2mm; výška 140 mm; max. délka jednoho kusu je 4 m; zaoblené rohy; obsahuje koncovky, nosné konzoly a montážní příslušenství; krácení délky ve výrobě zdarma; barva dle vzorníku.

Kulaté madlo Hander 46

Kulaté madlo pro horizontální či šikomou montáž (schodiště). Na hliníkovou nosnou trubku je navlečen polykarbonátový povrch. Zaoblené koncovky.

Madlo Hander 46

Lisovaný hliník; povrch polykarbonát tloušťky 2mm; ɸ 46 mm; max. délka jednoho kusu je 4 m; obsahuje koncovky, nosné konzoly a montážní příslušenství; krácení délky ve výrobě zdarma; barva dle vzorníku.

Máte zájem o naše produkty?

Zadejte vaše údaje a my vás budeme
obratem kontaktovat.