Představení společnosti RD MEDICA

RD MEDICA je obchodní značka společnosti raz dva servis s.r.o. pro distribuci zdravotnického vybavení a materiálu a související servisní a montážní služby.

 

Společnost raz dva servis začala svou činnost jako servisní středisko pro firmy i občany. Předmětem činnosti byly zejména obchodní zastoupení, servis a montáže zdravotnické a rehabilitační techniky, montáže elektronických zabezpečovacích systémů, klimatizací a kompletní portfolio souvisejících činností.

 

Důležitá změna nastala v roce 2010, kdy zakladatelé společnosti Petr Profant a Ing. Jan Beran ukončili dlouhodobou externí spolupráci s distributory zdravotnického vybavení a začal toto vybavení distribuovat vlastními silami. RD MEDICA těží z dlouholetých zkušeností svých zakladatelů z tohoto oboru.

 

RD MEDICA je v současné době oficiálním distributorem či výhradním distributorem výrobců Ropimex (zástěny a paravány), Decoba (polykarbonátové ochrany stěn a rohů),ProfiloSmart (vybavení koupelen pro handicapované), KASU - Vacumet (dekontaminace zdravotnických odpadů).

 

RD MEDICA se snaží o maximálně transparentní vystupování směrem ke svým klientům, ale i dodavatelům. Veškeré produkty dodává za doporučené obchodní ceny výrobců, ve většině případů tak došlo ke zlevnění a sjednocení cen na celém evropském trhu. RD MEDICA staví na serióznosti a důvěře, zboží tak může být koncovým zákazníkům distribuováno přímo ze skladů výrobců. Ve složitých obchodních případech jsou přizváni k jednání s klientem i zástupci výrobce – klient tak získává ty nejrelevantnější informace a výrobce cennou zpětnou vazbu.

 

Cílem společnosti RD MEDICA je vytvořit dlouhodobé obchodní vztahy se svými klienty, které budou založené na oboustranné výhodnosti, respektu, důvěře a přátelské atmosféře.

 

Petr Profant
Jan Beran