Závěsy

There are  83  products.
Závěsy

Závěsy Ropimex jsou vždy vyrobeny z nehořlavého a antibakteriálního materiálu. Jsou proto mimořádně vhodné do zdravotnických či sociálních objektů. Unikátní systém kroužků Ropimex zabraňuje poškození závěsu či ramene. Ke všem závěsům jsou k dipozici příslušné atesty a certifikáty.

více

Podkategorie

 • TCS závěsy TreviraCS

  Trevira®CS zamená větší pohodlí a bezpečnost na odděleních. Nehořlavost tkaniny je zakomponována přímo ve vláknech a je proto permanentní. Trevira®CS má výborné ekologické i ekonomické vlastnosti: rychle se čistí, krátkou dobu schne, dlouho vydrží a je permanentně nehořlavá. Trevira®CS je v dnešní době na pěti kontinentech symbolem nehořlavosti. Tuto obchodní značku má registrovánu společnost H oechst AG přičemž zkratka CS znamená Comfort & Safety (komfort a bezpečí). Trevira®CS úspěšně prošla všemi světovými testy nehořlavosti a splňuje nejpřísnější podmínky těch nejvyspělejších zemí. Tkané logo firmy ropimex® s výšivkou Trevira®CS vám dává jistotu té nejlepší kvality. Trevira®CS je antibakteriální a dermatologicky nezávadná. Závěsy Trevira®CS lze prát při teplotě 60°C i s desinfekčními prostředky.

 • VH/C závěsy staph CHEK sprch.

  staph CHEK® je syntetická tkanina pro sprchové kouty a koupelny. Tato patentovaná látka je oboustranně potažená nepromokavou vrstvou, je antibakteriální, nehořlavá, samozhášivá, antistatická, nedráždí pokožku a nelepí se na ni ani když je mokrá. Hloubkově inpregnovaná proti vzniku bakterií a plísní. Netvoří se na ní fleky a je mimořádně odolná a trvanlivá. Snadno se udržuje a čistí, není nutno ji prát, stačí vlhkou houbou setřít nečistoty a vydesinfikovat.

 • CQ závěsy Cleanique sprchové

  Sprchové závěsy z neprůhledné, avšak průsvitné silikonové fólie. Jejich hlavní předností je skutečnost, že propouštějí světlo avšak nejsou přes ně vidět detaily. S jejich pomocí vytvoříte veselé a prosvětlené sprchové kouty.

 • TBA závěsy TreviraCS Bioactive

  Závěsy z nehořlavé tkaniny Trevira se stříbrem, zakomponovaným přímo ve vláknech. Tato tkanina je antibakteriální a zabraňuje tvorbě nežádoucích pachů. Vhodné pro infekční oddělení.

 • RO závěsy BlackOut

  Neprůhledný závěs, který zachytí 99% světla 100% polyester, permanentně nehořlavý. • Tkanina splňuje podmínky požární třídy B1 podle DIN 4102-1, nehořlavost je ukotvena v molekulární struktuře. • Obě strany tkaniny jsou stejné. BlackOut charakter je docílen díky speciální konstrukci tkaniny.