Paravány

There are  19  products.
Paravány

Přesvědčí mimořádně snadným používáním. S neprůhlednými panty otočnými o 360° bez obtíží nastavíte každé křídlo paravánu do požadované polohy. Dodávají se s výplňí: staph CHEK®, která je antibakteriální, nehořlavá, antistatická s dlouhou životností. Není nutné prát v pračce, stačí pouze otřít houbičkou a desinfekcí. Lze objednat ve 4 barvách. Trevira®CS, výplň lze vyjmout a prát v pračce do 60°C. Je nehořlavá: prošla všemi významnými světovými zkouškami ohnivzdornosti a má certifikát Eko-Tex 100. Tkanina je antibakteriální a dermatologicky nezávadná, odolává skvrnám a její životnost je mimořádně dlouhá. Výplň lze objednat v 11 barvách.

více

Podkategorie

  • RLP paravány hliníkové

    S neprůhlednými panty otočnými o 360° bez obtíží nastavíte každé křídlo paravánu do požadované polohy. Materiál Rám: Eloxovaný hliník, koncovky a nožičky z kvalitního plastu (PA) šedé barvy. Volitelně plastová kolečka, černá. Výplň: staph CHEK®, která je antibakteriální, nehořlavá, antistatická s dlouhou životností. Není nutné prát v pračce, stačí pouze otřít houbičkou a desinfekcí. Lze objednat ve 4 barvách. Trevira®CS, výplň lze vyjmout a prát v pračce do 60°C. Je nehořlavá: prošla všemi významnými světovými zkouškami ohnivzdornosti a má certifikát Eko-Tex 100. Tkanina je antibakteriální a dermatologicky nezávadná, odolává skvrnám a její životnost je mimořádně dlouhá. Výplň lze objednat v 11 barvách.

  • RFW paravány nástěnné hliník.

    ropimex® RFW - nástěnný paraván Krásně a elegantně chrání nástěnný paraván intimní sféru pacientů. Paraván je velmi flexibilní a dá se použít jako neprůhledná zástěna anebo jako dělicí příčka v nemocnicích či domovech seniorů. Paraván rozložíte i složíte v okamžiku. Složený nezabírá téměř žádné místo a lze připevnit k různým lištám či nemocničním rampám. Paraván můžete kdykoliv rozšířit či zkrátit o jednu či více sekcí. Neprůhledná, avšak průsvitná polykarbonítová výplň v elegantním rámu z ušlechtilého aluminia vytváří přátelskou atmosféru plnou denního světla. Individualitu celému systému dodá polep výplně Vámi zvoleným motivem či barvou, což paravánu dodá na jedinečnosti a snadno jej přizpůsobí designu Vašeho interiéru.

  • RHP paravány dřevěné

    Dřevěný rám paravánu doplněný neprůhledným závěsem z textilieTrevira®CS vytváří dokonalou kombinaci pro zachování intimní atmosféry. Paravan je standardně vybaven pochromovanými kolečky, což zaručuje jeho stabilitu při zachování mimořádné mobility. Po použití paraván jednoduše složíte dohromady a nebo jej necháte stát jako dekoraci. Materiál Rám: Z bukového lakovaného masivu s chromovanými doplňky (kolečka, 360°panty). Výplň: Trevira®CS, výplň lze vyjmout a prát v pračce do 60°C. Je nehořlavá: prošla všemi významnými světovými zkouškami ohnivzdornosti a má certifikát Eko-Tex 100. Tkanina je antibakteriální a dermatologicky nezávadná, odolává skvrnám a její životnost je mimořádně dlouhá. Výplň lze objednat v 11 barvách.